Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Okuma C3-DNE-OK55A-I ID:6414820 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Okuma

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Okuma |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-OK |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.16535 inch |
| Dconms Connection Diameter | 55 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Oah Overall Height | 3.38583 inch |
| Oah Overall Height | 86 mm |
| Oaw Overall Width | 3.93701 inch |
| Oaw Overall Width | 100 mm |
| Waga | 10.3441 lb |
| Waga | 4.692 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Okuma driven turret interface -size OK55A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26414820 |