Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Sauter SC C4-DNI-VD40A-I ID:8094167 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Sauter SC

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Sauter SC |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNI-VDxxA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Oah Overall Height | 3.14961 inch |
| Oah Overall Height | 80 mm |
| Oaw Overall Width | 6.3189 inch |
| Oaw Overall Width | 160.5 mm |
| Waga | 18.7393 lb |
| Waga | 8.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Sauter SC 5480 driven turret interface - size VD40A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226126549 |