Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI C4-TRE-MS60A-YT ID:6039868 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LE-MS-YT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Oah Overall Height | 4.25197 inch |
| Oah Overall Height | 108 mm |
| Oaw Overall Width | 6.73228 inch |
| Oaw Overall Width | 171 mm |
| Waga | 16.9999 lb |
| Waga | 7.711 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki non-driven turret interface -size MS60A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26039868 |