Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI C4-TRI-MS-D ID:7093798 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-MS-X |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 1.37795 inch |
| Lf Functional Length | 35 mm |
| Oah Overall Height | 3.54331 inch |
| Oah Overall Height | 90 mm |
| Oaw Overall Width | 3.50394 inch |
| Oaw Overall Width | 89 mm |
| Waga | 6.83434 lb |
| Waga | 3.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki non-driven turret interface -size MS-D |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221248802 |