Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI C5-TRI-GM40V-L ID:6538911 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyty mocujące do obsługi ręcznej, do obrabiarek DMG MORI |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-GM |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 4.72441 inch |
| Lf Functional Length | 120 mm |
| Oah Overall Height | 3.50394 inch |
| Oah Overall Height | 89 mm |
| Oaw Overall Width | 4.80315 inch |
| Oaw Overall Width | 122 mm |
| Waga | 20.4148 lb |
| Waga | 9.26 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Gildemeister non-driven turret interface -size GM40V |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26538911 |