Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM 860.2-0660-020A1-PMP1BM ID:8151505 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.2..A1-PM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.259843 inch |
| Średnica skrawania | 6.6 mm |
| Średnica skrawania | 0.350394 inch |
| Średnica skrawania | 8.9 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 3.46063 inch |
| Lf Functional Length | 87.9 mm |
| Lu Usable Length | 0.874016 inch |
| Lu Usable Length | 22.2 mm |
| Długość całkowita | 3.50394 inch |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Waga | 0.171961 lb |
| Waga | 78 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | P1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 147 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | P |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226357417 |