Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM 860.2-0860-026A1-PMP1BM ID:8151514 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.2..A1-PM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.338583 inch |
| Średnica skrawania | 8.6 mm |
| Średnica skrawania | 0.456693 inch |
| Średnica skrawania | 11.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 3.96063 inch |
| Lf Functional Length | 100.6 mm |
| Lu Usable Length | 1.1378 inch |
| Lu Usable Length | 28.9 mm |
| Długość całkowita | 4.01575 inch |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Waga | 0.286601 lb |
| Waga | 130 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 12 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | P1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 147 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | P |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226357509 |