Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM 860.2-1510-046A1-PMP1BM ID:8151537 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.2..A1-PM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.594488 inch |
| Średnica skrawania | 15.1 mm |
| Średnica skrawania | 0.771654 inch |
| Średnica skrawania | 19.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.49606 inch |
| Lf Functional Length | 139.6 mm |
| Lu Usable Length | 1.99213 inch |
| Lu Usable Length | 50.6 mm |
| Długość całkowita | 5.59055 inch |
| Długość całkowita | 142 mm |
| Waga | 0.992081 lb |
| Waga | 450 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 20 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | P1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 147 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | P |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226357738 |