Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM 860.2-1750-053A1-PMP1BM ID:8151540 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Węglikowe wiertło do stopni i faz CoroDrill® 860-PM |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.2..A1-PM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.688976 inch |
| Średnica skrawania | 17.5 mm |
| Średnica skrawania | 0.771654 inch |
| Średnica skrawania | 19.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.91732 inch |
| Lf Functional Length | 150.3 mm |
| Lu Usable Length | 2.23622 inch |
| Lu Usable Length | 56.8 mm |
| Długość całkowita | 6.02362 inch |
| Długość całkowita | 153 mm |
| Waga | 1.11995 lb |
| Waga | 508 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 20 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | P1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 147 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | P |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226357769 |