Wieloostrzowe narzędzie wytaczarskie do obróbki zgrubnej CoroBore® BR30 BR30-095-4-SP12Y-C6 ID:7591923 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wieloostrzowe narzędzie wytaczarskie do obróbki zgrubnej CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wieloostrzowe narzędzie wytaczarskie do obróbki zgrubnej CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR30..x-SP..Y-Cx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.34646 inch |
| Średnica skrawania | 85 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 3.72047 inch |
| Średnica skrawania | 94.5 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 4.51948 lb |
| Waga | 2.05 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.187008 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 4.75 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP12 (SPMT 1210-BM) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223834102 |