Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D1500L20-04 ID:7548698 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.590551 inch |
| Średnica skrawania | 15 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.17074 inch |
| Lf Functional Length | 80.5369 mm |
| Lu Usable Length | 2.38044 inch |
| Lu Usable Length | 60.4631 mm |
| Długość całkowita | 5.15748 inch |
| Długość całkowita | 131 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.03087 |
| Waga | 0.485679 lb |
| Waga | 220.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.03937 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 24000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223642301 |