Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D1550L20-04 ID:8009467 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.610236 inch |
| Średnica skrawania | 15.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.24948 inch |
| Lf Functional Length | 82.5369 mm |
| Lu Usable Length | 2.45918 inch |
| Lu Usable Length | 62.4631 mm |
| Długość całkowita | 5.23622 inch |
| Długość całkowita | 133 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02988 |
| Waga | 0.432106 lb |
| Waga | 196 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.034449 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.875 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 24000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225739818 |