Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D1588LX19-05 ID:7548793 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.625197 inch |
| Średnica skrawania | 15.88 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 3.92277 inch |
| Lf Functional Length | 99.6383 mm |
| Lu Usable Length | 3.14422 inch |
| Lu Usable Length | 79.8631 mm |
| Długość całkowita | 5.9095 inch |
| Długość całkowita | 150.101 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.02916 |
| Waga | 0.440925 lb |
| Waga | 200 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 3/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.030709 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.78 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223642653 |