Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D1745DM25-04 ID:7755864 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.687 inch |
| Średnica skrawania | 17.4498 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.00677 inch |
| Lf Functional Length | 101.772 mm |
| Lu Usable Length | 2.76623 inch |
| Lu Usable Length | 70.2623 mm |
| Długość całkowita | 4.61555 inch |
| Długość całkowita | 117.235 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02654 |
| Waga | 0.661387 lb |
| Waga | 300 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.015354 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.39 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 21000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224555808 |