Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D1905LX25-05 ID:7548821 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.69304 inch |
| Lf Functional Length | 119.203 mm |
| Lu Usable Length | 3.77196 inch |
| Lu Usable Length | 95.8077 mm |
| Długość całkowita | 6.91972 inch |
| Długość całkowita | 175.761 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.02928 |
| Waga | 0.923738 lb |
| Waga | 419 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.041339 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.05 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223642936 |