Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D1950L25-05 ID:8009516 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.767717 inch |
| Średnica skrawania | 19.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.82056 inch |
| Lf Functional Length | 122.442 mm |
| Lu Usable Length | 3.86054 inch |
| Lu Usable Length | 98.0577 mm |
| Długość całkowita | 7.04724 inch |
| Długość całkowita | 179 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.0286 |
| Waga | 0.947989 lb |
| Waga | 430 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.037008 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.94 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225739900 |