Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2000L25-04 ID:7548824 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.1119 inch |
| Lf Functional Length | 104.442 mm |
| Lu Usable Length | 3.17156 inch |
| Lu Usable Length | 80.5577 mm |
| Długość całkowita | 6.33858 inch |
| Długość całkowita | 161 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02789 |
| Waga | 0.811302 lb |
| Waga | 368 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.032283 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.82 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223642967 |