Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2062LX25-04 ID:7548828 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.812 inch |
| Średnica skrawania | 20.6248 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.18604 inch |
| Lf Functional Length | 106.326 mm |
| Lu Usable Length | 3.26996 inch |
| Lu Usable Length | 83.0569 mm |
| Długość całkowita | 6.41272 inch |
| Długość całkowita | 162.883 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02704 |
| Waga | 0.842167 lb |
| Waga | 382 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.026378 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.67 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 17000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223643001 |