Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2223LX25-04 ID:7548840 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.875 inch |
| Średnica skrawania | 22.225 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.43582 inch |
| Lf Functional Length | 112.67 mm |
| Lu Usable Length | 3.52618 inch |
| Lu Usable Length | 89.565 mm |
| Długość całkowita | 6.66672 inch |
| Długość całkowita | 169.335 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02992 |
| Waga | 0.903896 lb |
| Waga | 410 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.057087 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.45 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223643124 |