Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2300L25-04 ID:7548844 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.905512 inch |
| Średnica skrawania | 23 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.61949 inch |
| Lf Functional Length | 117.335 mm |
| Lu Usable Length | 3.64823 inch |
| Lu Usable Length | 92.665 mm |
| Długość całkowita | 6.85039 inch |
| Długość całkowita | 174 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02891 |
| Waga | 1.07497 lb |
| Waga | 487.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.051181 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.3 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223643162 |