Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2380LX25-04 ID:7548848 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.937 inch |
| Średnica skrawania | 23.7998 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.67882 inch |
| Lf Functional Length | 118.842 mm |
| Lu Usable Length | 3.77418 inch |
| Lu Usable Length | 95.8642 mm |
| Długość całkowita | 6.90972 inch |
| Długość całkowita | 175.507 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02794 |
| Waga | 1.08468 lb |
| Waga | 492 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.044882 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.14 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223643209 |