Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2500L25-04 ID:7548856 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.93445 inch |
| Lf Functional Length | 125.335 mm |
| Lu Usable Length | 3.96319 inch |
| Lu Usable Length | 100.665 mm |
| Długość całkowita | 7.16535 inch |
| Długość całkowita | 182 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.0266 |
| Waga | 1.04984 lb |
| Waga | 476.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.035433 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223643285 |