Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D2540LX25-04 ID:7548860 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1 inch |
| Średnica skrawania | 25.4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.92582 inch |
| Lf Functional Length | 125.116 mm |
| Lu Usable Length | 4.02618 inch |
| Lu Usable Length | 102.265 mm |
| Długość całkowita | 7.15672 inch |
| Długość całkowita | 181.781 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02618 |
| Waga | 1.06263 lb |
| Waga | 482 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.032283 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.82 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223643322 |