Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4128DM40-07 ID:7790863 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-07 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.625 inch |
| Średnica skrawania | 41.275 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 13.1777 inch |
| Lf Functional Length | 334.715 mm |
| Lu Usable Length | 11.4253 inch |
| Lu Usable Length | 290.202 mm |
| Długość całkowita | 13.8186 inch |
| Długość całkowita | 350.991 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 7.03093 |
| Waga | 4.8612 lb |
| Waga | 2.205 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-40 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.143929 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3.6558 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224723023 |