Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4285DM40-04 ID:7790842 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.687 inch |
| Średnica skrawania | 42.8498 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 8.62474 inch |
| Lf Functional Length | 219.068 mm |
| Lu Usable Length | 6.79826 inch |
| Lu Usable Length | 172.676 mm |
| Długość całkowita | 9.26555 inch |
| Długość całkowita | 235.345 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02979 |
| Waga | 3.76991 lb |
| Waga | 1.71 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-40 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.127189 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3.2306 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722927 |