Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4285LX38-06 ID:7548974 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-06 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.687 inch |
| Średnica skrawania | 42.8498 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 11.3867 inch |
| Lf Functional Length | 289.223 mm |
| Lu Usable Length | 10.1723 inch |
| Lu Usable Length | 258.375 mm |
| Długość całkowita | 14.1929 inch |
| Długość całkowita | 360.5 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 6.02979 |
| Waga | 5.88635 lb |
| Waga | 2.67 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.127189 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3.2306 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644466 |