Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4300DM40-07 ID:7790790 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-07 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.69291 inch |
| Średnica skrawania | 43 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 13.6899 inch |
| Lf Functional Length | 347.723 mm |
| Lu Usable Length | 11.9007 inch |
| Lu Usable Length | 302.277 mm |
| Długość całkowita | 14.3307 inch |
| Długość całkowita | 364 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 7.02969 |
| Waga | 5.35062 lb |
| Waga | 2.427 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-40 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.125591 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3.19 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 2000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722453 |