Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4400DM50-07 ID:7790791 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-07 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.73228 inch |
| Średnica skrawania | 44 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 14.123 inch |
| Lf Functional Length | 358.723 mm |
| Lu Usable Length | 12.1762 inch |
| Lu Usable Length | 309.277 mm |
| Długość całkowita | 14.8819 inch |
| Długość całkowita | 378 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 7.02901 |
| Waga | 6.25011 lb |
| Waga | 2.835 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.114961 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.92 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 2000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722460 |