Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4445DM50-04 ID:7790843 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.75 inch |
| Średnica skrawania | 44.45 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 8.93574 inch |
| Lf Functional Length | 226.968 mm |
| Lu Usable Length | 7.05026 inch |
| Lu Usable Length | 179.077 mm |
| Długość całkowita | 9.69466 inch |
| Długość całkowita | 246.244 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02872 |
| Waga | 4.53932 lb |
| Waga | 2.059 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.110177 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.7985 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722934 |