Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4445LX38-06 ID:7548986 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-06 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.75 inch |
| Średnica skrawania | 44.45 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 11.7597 inch |
| Lf Functional Length | 298.697 mm |
| Lu Usable Length | 10.5503 inch |
| Lu Usable Length | 267.977 mm |
| Długość całkowita | 14.5659 inch |
| Długość całkowita | 369.974 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 6.02872 |
| Waga | 6.17295 lb |
| Waga | 2.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.110177 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.7985 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644589 |