Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4600L50-04 ID:7548992 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.81102 inch |
| Średnica skrawania | 46 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 8.84738 inch |
| Lf Functional Length | 224.723 mm |
| Lu Usable Length | 7.29435 inch |
| Lu Usable Length | 185.277 mm |
| Długość całkowita | 12.0472 inch |
| Długość całkowita | 306 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02775 |
| Waga | 6.61387 lb |
| Waga | 3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.093701 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.38 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644640 |