Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4700L50-04 ID:7548994 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.85039 inch |
| Średnica skrawania | 47 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 8.96549 inch |
| Lf Functional Length | 227.723 mm |
| Lu Usable Length | 7.45183 inch |
| Lu Usable Length | 189.277 mm |
| Długość całkowita | 12.1654 inch |
| Długość całkowita | 309 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02716 |
| Waga | 6.87181 lb |
| Waga | 3.117 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.083071 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.11 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644664 |