Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4763LX38-04 ID:7548996 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.875 inch |
| Średnica skrawania | 47.625 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 8.74974 inch |
| Lf Functional Length | 222.243 mm |
| Lu Usable Length | 7.55026 inch |
| Lu Usable Length | 191.777 mm |
| Długość całkowita | 11.5559 inch |
| Długość całkowita | 293.52 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02681 |
| Waga | 5.07064 lb |
| Waga | 2.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.076429 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.9413 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644688 |