Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D4763LX38-05 ID:7548997 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.875 inch |
| Średnica skrawania | 47.625 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 10.6247 inch |
| Lf Functional Length | 269.868 mm |
| Lu Usable Length | 9.42526 inch |
| Lu Usable Length | 239.402 mm |
| Długość całkowita | 13.4309 inch |
| Długość całkowita | 341.145 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.02681 |
| Waga | 6.39341 lb |
| Waga | 2.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.076429 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.9413 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644695 |