Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D5100L50-05 ID:7549007 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.00787 inch |
| Średnica skrawania | 51 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 11.6033 inch |
| Lf Functional Length | 294.723 mm |
| Lu Usable Length | 10.0896 inch |
| Lu Usable Length | 256.277 mm |
| Długość całkowita | 14.8031 inch |
| Długość całkowita | 376 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.02503 |
| Waga | 8.33568 lb |
| Waga | 3.781 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.040551 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.03 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644794 |