Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D5300DM50-04 ID:7790738 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.08661 inch |
| Średnica skrawania | 53 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 10.2918 inch |
| Lf Functional Length | 261.411 mm |
| Lu Usable Length | 8.40902 inch |
| Lu Usable Length | 213.589 mm |
| Długość całkowita | 11.063 inch |
| Długość całkowita | 281 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02998 |
| Waga | 6.1509 lb |
| Waga | 2.79 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.165748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 4.21 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722262 |