Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D5398LX38-05 ID:7549013 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.125 inch |
| Średnica skrawania | 53.975 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 12.1344 inch |
| Lf Functional Length | 308.215 mm |
| Lu Usable Length | 10.6876 inch |
| Lu Usable Length | 271.464 mm |
| Długość całkowita | 14.9529 inch |
| Długość całkowita | 379.804 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.02944 |
| Waga | 8.37757 lb |
| Waga | 3.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.154618 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3.9273 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644855 |