Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D5600DM50-04 ID:7790741 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.20472 inch |
| Średnica skrawania | 56 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 10.7642 inch |
| Lf Functional Length | 273.411 mm |
| Lu Usable Length | 8.88146 inch |
| Lu Usable Length | 225.589 mm |
| Długość całkowita | 11.5354 inch |
| Długość całkowita | 293 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02838 |
| Waga | 6.96 lb |
| Waga | 3.157 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.131496 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3.34 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722293 |