Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D5800L50-04 ID:7549024 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.28346 inch |
| Średnica skrawania | 58 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 10.6855 inch |
| Lf Functional Length | 271.411 mm |
| Lu Usable Length | 9.19642 inch |
| Lu Usable Length | 233.589 mm |
| Długość całkowita | 13.8976 inch |
| Długość całkowita | 353 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.0274 |
| Waga | 9.47989 lb |
| Waga | 4.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.108661 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.76 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223644961 |