Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D5900DM50-04 ID:7790744 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.32283 inch |
| Średnica skrawania | 59 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 11.2366 inch |
| Lf Functional Length | 285.411 mm |
| Lu Usable Length | 9.3539 inch |
| Lu Usable Length | 237.589 mm |
| Długość całkowita | 12.0079 inch |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02693 |
| Waga | 7.70957 lb |
| Waga | 3.497 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.097244 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.47 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722323 |