Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D6033LX38-04 ID:7549030 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.375 inch |
| Średnica skrawania | 60.325 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 10.9894 inch |
| Lf Functional Length | 279.132 mm |
| Lu Usable Length | 9.56256 inch |
| Lu Usable Length | 242.889 mm |
| Długość całkowita | 13.8079 inch |
| Długość całkowita | 350.721 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02634 |
| Waga | 8.37757 lb |
| Waga | 3.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (Drill shank with flange) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.082118 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.0858 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223645029 |