Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D6200L50-05 ID:7549035 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.44094 inch |
| Średnica skrawania | 62 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 13.717 inch |
| Lf Functional Length | 348.411 mm |
| Lu Usable Length | 12.2673 inch |
| Lu Usable Length | 311.589 mm |
| Długość całkowita | 16.9291 inch |
| Długość całkowita | 430 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.02563 |
| Waga | 11.8895 lb |
| Waga | 5.393 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.062992 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223645074 |