Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 DS20-D6300L50-04 ID:7549036 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło na wymienne płytki CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..Lxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.48031 inch |
| Średnica skrawania | 63 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 11.4335 inch |
| Lf Functional Length | 290.411 mm |
| Lu Usable Length | 9.98382 inch |
| Lu Usable Length | 253.589 mm |
| Długość całkowita | 14.6457 inch |
| Długość całkowita | 372 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02522 |
| Waga | 10.5954 lb |
| Waga | 4.806 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.051575 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.31 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223645081 |