Wiertło węglikowe CoroDrill® 860-PM 860.1-0980-045A0-PMP1BM ID:8150981 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe CoroDrill® 860-PM

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wiertło węglikowe CoroDrill® 860-PM |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.1..A0-PM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.385827 inch |
| Średnica skrawania | 9.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 3.99213 inch |
| Lf Functional Length | 101.4 mm |
| Lu Usable Length | 1.77165 inch |
| Lu Usable Length | 45 mm |
| Długość całkowita | 4.05512 inch |
| Długość całkowita | 103 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.59184 |
| Waga | 0.206132 lb |
| Waga | 93.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 K |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | P1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8120 1/min |
| Sig Point Angle | 147 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | P |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226352177 |