Wkładka do CoroBore® 825 / 826 R825C-AF23STUP1103A ID:5747996 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do CoroBore® 825 / 826

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do CoroBore® 825 / 826 |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R825..AF..T..P |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.16535 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 0.905512 inch |
| Lf Functional Length | 23 mm |
| Waga | 0.093697 lb |
| Waga | 42.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 825 -size C |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TPMT 110304 (RE<0.4) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11830394 |