Wkładka do CoroBore® 826 HP R826B-DF17STUC09HP ID:6873082 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do CoroBore® 826 HP

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do CoroBore® 826 HP |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R826..F..STUC..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.49606 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 38 mm |
| Lf Functional Length | 0.669291 inch |
| Lf Functional Length | 17 mm |
| Oah Overall Height | 0.614173 inch |
| Oah Overall Height | 15.6 mm |
| Oaw Overall Width | 0.366142 inch |
| Oaw Overall Width | 9.3 mm |
| Waga | 0.048502 lb |
| Waga | 22 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 826 -size B |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 090204 (RE<0.4) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220291090 |