Wkładka do CoroBore® 826 HP R826C-DF23STUC11HP ID:6873086 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do CoroBore® 826 HP

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do CoroBore® 826 HP |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R826..F..STUC..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.28346 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 58 mm |
| Lf Functional Length | 0.905512 inch |
| Lf Functional Length | 23 mm |
| Oah Overall Height | 0.925197 inch |
| Oah Overall Height | 23.5 mm |
| Oaw Overall Width | 0.519685 inch |
| Oaw Overall Width | 13.2 mm |
| Waga | 0.088185 lb |
| Waga | 40 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 826 -size C |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220291137 |