Wkładka do CoroBore® XL S12-R820XLR40SSYP12 ID:7591765 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | S12-R820XLR40SSKC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 5.82677 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 148 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Oah Overall Height | 1.1874 inch |
| Oah Overall Height | 30.16 mm |
| Oaw Overall Width | 1.75354 inch |
| Oaw Overall Width | 44.54 mm |
| Waga | 0.551156 lb |
| Waga | 250 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 820 XL Cartridge -size S12 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP12 (SPMT 1210-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223832849 |