Wkładka do toczenia L177.32-3219-19 ID:5735064 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do toczenia |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L177.32-3219-19 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.732283 inch |
| B Shank Width | 18.6 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 1.37795 inch |
| Lf Functional Length | 35 mm |
| Waga | 0.286601 lb |
| Waga | 130 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge, railway wheel -size L3219 |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | LNMX 191940 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 1.37795 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 35 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10221783 |