Wkładka do toczenia R175.32-3223-30 ID:5742466 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do toczenia |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L175.32-3223 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.889764 inch |
| B Shank Width | 22.6 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 1.37795 inch |
| Lf Functional Length | 35 mm |
| Waga | 0.357149 lb |
| Waga | 162 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge, railway wheel -size R3223 |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | LNMX 301940 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 1.37795 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 35 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10343922 |